Listopad 2011

Přidávání kapitol

27. listopadu 2011 v 18:23 Info
Jen informačně - další kapitola k UW určitě nebude dřív, než ve čtvrtek (bohužel mám jiné neodkladné povinnosti Zamračený ), ale pak jich přidám víc najednou, čímž to doufám trochu vynahradím.

Další věc, kterou jsem chtěla - sice jsem se zmínila, že tady zveřejním 10 kapitol, ale když o tom rozumně přemýšlím, tak by ode mě nebylo moc hezké chtít po vás, aby jste četli něco, o čem předem víte, že se nedozvíte konec. (Případně vám říct : Kupte si :-D ) Takže zvěřejním celý příběh, a od 11. kapitoly články uzamknu a zahesluju (doufám, že to jde. Jestli ne, někam to přesměruju). Kdo bude chtít vědět víc, napíše si o heslo a může zvesela pokračovat.
K dnešku vše :-)

2. kapitola

25. listopadu 2011 v 15:14 Gjorkové - Tajemství minulosti
A ještě jednu :-)


Prolog a 1. kapitola

25. listopadu 2011 v 15:11 Gjorkové - Tajemství minulosti
Protože Paccia je nedoceněný poklad a protože sjela kapitoly rychlostí kulového blesku, odvolám řečené níže a přidávám.
Plánuji zveřejnit asi 10 kapitol, které by měly poskytnout dostatečný obrázek o tom, jakým způsobem (o stylu bych snad raději nehovořila...) je celý příběh napsaný.
Kritizujte, pište připomínky, za každý komentář budu vděčná. (Neříkám, že si všechno vezmu k srdci, ale rozhodně se nad každým z nich zamyslím Usmívající se )
Konec řečí.

DODATEK PO VYDÁNÍ - Rozhodla jsem se zveřejněné kapitoly ponechat a umožnit Vám tak do knihy nahlédnout. Blog mi ale z nějakého důvodu neumožňuje kapitoly upravit do konečné knižní podoby. Musela bych je roztrhat a to se mi nechce.

Info k avizovaným kapitolám

25. listopadu 2011 v 8:51 Gjorkové - Tajemství minulosti
Ono to vypadá, jako když si z vás dělám srandu, je mi to jasné. - Něco slíbím, nakousnu a pak se tu týden nic neobjeví...
Nedělám. K vlastnímu překvapení jsem zjistila, že opravit, dodělat nebo předělat něco, co už má vlastní tvar je mnohem těžší, než to napsat celé znovu.
Ale už někam směřuju, takže Prolog a 1. kapitola by mohly být někdy během zítřka, pokud je ještě během dneška doopravím a pošlu ke kontrole Pacci. A nebo risknu, že je sem plácnu i s chybama (Abych ji chudinku nestresovala, ona mě má už nejspíš taky dost...) a bude to do večera.
2. kapitola by měla být prakticky okamžitě, tam moc změn dělat nebudu.
Tak ještě vydržte, neflákám se :-)

Chtěla jsem...

22. listopadu 2011 v 14:20 Všehochuť
Ano, chtěla. Chtěla jsem sem vložit pár článků, které jsem asi před třemi lety, vyplodila při jedné soutěži. Aby to tady tak nezelo prázdnotou...
Jenomže je nemůžu najít. - Web, který bloggerskou soutěž pořádal, sice stále ještě existuje, jenomže mi mé ( tedy nejen mé) články kamsi přesunul, odstranil, či co to s nimi udělal a já se k nim teď nedokážu dostat.
To, že jsem byla přesunuta do archivu, a národ už se nemůže dál kochat mými báječnými myšlenkami, bych docela určitě přežila. Ale pokud se k nim už nemůžu dostat ani já, jako autor, začíná mě to žrát. V tuto chvíli přestává jít o texty samotné a začíná jít o princip. Já ty články chci!
Webmaster těch stránek ze mě nebude mít radost, ale já to přežiju :-)

Rozhodla jsem se napsat knihu, heh...

22. listopadu 2011 v 12:20 Gjorkové - Tajemství minulosti
Jako joke, je to dobré :-) Jenomže, on to není vtip. Já už jí mám dokonce napsanou. K hotovosti už jí chybí jen pár "menších" úprav a výprava na mezi lid. Původní záměr to nebyl. Spíš jen - snaha vyventilovat se. Během psaní mě ale napadlo, že by to snad knížka mohla být :-)
Ráda bych zde uveřejnila alespoň začátek, abych si z komentářů udělala představu o tom, jestli se to dá nebo nedá číst. Bohužel, vzhledem k tomu, že první cca 3 kapitoly se musí upravit výrazně (na doporučení osůbky, která měla jako jediná tu čest, mé veledílo přečíst.), můžu nabídnout zatím jen lehké shrnutí obsahu.
Až budou kapitoly upravené, přidám je sem.