Heslo, jak k němu a proč vlastně

14. prosince 2011 v 15:35 |  Info
AKTUALIZACE - zasílání hesel vzhledem k vydání knihy končí. Prvních deset kapitol ponechám, abyste si případně mohli udělat obrázek o tom, jestli by Vás zaujala.
Zakoupení je možné zde, stejným způsobem jako získání hesla, nebo ve většině větších knihkupectvích.


Jak jsem již zmínila, další kapitoly budou uzamčené a k tomu, abyste si je mohli přečíst, budete potřebovat heslo. Pokusím se vysvětlit proč.
1) Udělám si poměrně přesný obrázek o tom, kolik z vás se doplazilo až sem a kolika z vás, stojí ten pohyb navíc za to, abyste mohli pokračovat. (K tomu zajímavějšímu se teprve dostaneme. To co je zatím uveřejněno, je spíš rozjezd - tolik k nalákání :-D )

2) Stále ještě jsme na internetu. - Já se pořád držím svého původního záměru, dát tomuhle příběhu tištěnou formu a nerada bych, aby to nějaký anonymní návštěvník udělal za mě. (Z těch deseti kapitol to nesloží, ani kdyby se na hlavu postavil... :-) )

3) Vzhledem k novým podmínkám blog. cz, (které jsem samozřejmě odsouhlasila, aniž bych si je přečetla. K tomu mě donutil až článek Pacci.) vyplývá, že veškerý obsah uveřejněný na jejich stránkách, je ve své podstatě jejich majetkem, se kterým mohou nakládat dle svého uvážení. Což se mi samozřejmě nelíbí (viz. bod 2.)

Já, abych vám tuto nepříjemnost učinila co nejméně nepříjemnou, nebudu heslo k jednotlivým kapitolám měnit. Stačí si tedy o něj napsat jen jednou. A to:
Buď, na pravé straně je kolonka - zpráva autorovi, nebo mi můžete napsat přes facebook - http://www.facebook.com/colleen.tb

Na obou místech obvykle bývám poměrně často, takže byste na odpověď neměli čekat dlouho :-)
Protože blog.cz žádné zamykání neumožňuje, budou kapitoly zveřejňovány jinde a tady se budou objevovat pouze odkazy, které budou pravidelně aktualizovány.

A ještě jedna drobnost - v anketě napravo, mi uteklo písmenko, ale už to nejde opravit. Musela bych vynulovat hlasy a to se na to můžu... :-D
Tedy omluva těm, které tam slovo "inormace" pohoršuje...
Domluvila jsem :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama