Moje momentální neplodnost, Gjorkové a stěhování

7. března 2012 v 11:07 |  Info
...

Omlouvám se za mrtvo, které tady momentálně panuje, ale jsem teď tak zavalená školními, pracovními i jinými povinnostmi, že mi na nic jiného už nezbývá čas. Když se mi náhodou podaří si nějaký ukradnout a snažím se něco napsat, protestují pro změnu myšlenky. Sice se mi "už" povedlo přehoupnout se přes první kapitolu druhého dílu Gjorků, ale to UŽ, jasně dává najevo, že mi to jde jako psovi pastva. Jakákoliv snaha o smysluplný text, je okamžitě umlácena blížícími se termíny odevzdání toho a tamtoho do školy. (Výsledek půlsemestrálního nic nedělání.)

Co se týče Gjorků číslo jedna, tak je vše prakticky hotové a připravené k tisku. Knížka má po zalomení přesně 328 stran a jednu úvodní ilustraci, jejímž pachatelem je opět Selenne. Přesné datum vydání ještě nevím, ale počítám cca druhá polovina dubna. Zhruba o měsíc později bych ráda uspořádala v Praze křest, spojený s Temnářčiným navrhovaným setkáním pisálků, autorů, blogerů, spisovatelů... (doplň si dle potřeby.) Pozvánku samozřejmě zavčasu zveřejním. :-)

Další věcí, kterou jsem chtěla zmínit, je moje FB přestěhování. Na svém osobním profilu mám příliš mnoho lidí, kterým do toho, co dělám ve svém volném čase, vůbec nic není. (Nechce se mi zkrátka poslouchat ve škole nebo v práci přihlouplé pohihňávání a odpovídat na ještě přiblblejší dotazy.) Druhý důvod změny adresy je čistě osobní. (Některým lidem zkrátka nestačí, když si je pětkrát zablokujete...)
Prosím tedy ty, co mě mají v přátelích, případně ty, kteří by se přátelit chtěli, jestli by se mi mohli přihlásit zde :-) Na osobním FB se budu zdržovat minimálně a v 99% OFF.
Děkuji, pro dnešek vše :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 P. D. P. D. | 7. března 2012 v 12:04 | Reagovat

na fb potvrzená, ale tady v tom odkaze bude asi chybka, vůbec nejde rozkliknout

2 Colleen Colleen | Web | 7. března 2012 v 12:10 | Reagovat

Děkuju,teď už by měl být funkční :-D

3 Abigail Abigail | Web | 11. března 2012 v 20:48 | Reagovat

Jsem se divila novému odkazu :) Promiň ve čtvrtek jsem jela domů a dneska teprve vlezla na net :) Děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama