Co týden dal

18. července 2012 v 17:26 |  Info
Menší info článek s mini bonusem


Protože moje aktivita na blogu se zase začíná pomalu, ale jistě přibližovat bodu mrazu, rozhodla jsem se sepsat takové menší shrnutí toho, co se teď kolem mě děje.
Tak za prvé, jsem se minulý týden zúčastnila Temnářčiny besedy, na které jsem měla možnost vidět i další blogerky, kteří na červnovém křestu nebyly, a já je moc ráda poznala. Také jsem slyšela zajímavou ukázku z připravovaných Vílích kruhů a už teď se na ně moc těším.
Jelikož jsem s sebou brala synátora, který dokáže vydržet na jednom místě sotva minutu, měla jsem ze začátku trochu obavy, jak to bude probíhat. Naštěstí se tam ale ukázala i Edith se svým Matýskem a ti dva se dokázali poměrně rychle spřátelit, takže jsem si mohla s ostatními i popovídat.
Fajn sešlost :-)
Na besedě jsem se také od Temnářky a Terky Janišové dozvěděla, že se ke společnému projektu zatím ještě nedostaly. Což mě vlastně docela těší, protože já už něco málo mám a můžu se tedy zase chvilku věnovat Gjorkům. :-)

Co mi tento týden udělalo asi největší radost, byly krásné fanarty od Paccia Domna. Já jsem si o ně vlastně tak trochu řekla, ale vůbec jsem netušila, že je opravdu dostanu :-D
Pro ty, co je neviděli na mé FB stránce.
Cassius Ater

Mathias Proder

Serafinka

Pacušce mockrát děkuju, jsou opravdu úžasné :-)

A pro všdchny, kteří se prokousali až sem, tady mám jednu malinkou výměnu názorů z druhého dílu, která mi leží v počítači už hodně dlouho.
(Těm, kteří Tajemství minulosti ještě nečetli, bych doporučovala přeskočit)

Nefas zapadla do dveřního výklenku a byla ráda, že je tak mrňavá. Jakmile uslyšela vzdalující se kroky, zhluboka si oddechla. Ještě chvilku počkala, než si byla jistá, že je chodba prázdná a odlepila se od dveří. Nestihla ovšem udělat ani krok, když se ozvaly kroky z druhé strany. Tiše zaklela a honem zajela zpátky.
Na to kolik je hodin, je tu nějak živo, odfrkla si v duchu a opatrně vykoukla ven. Marcus Goodworth s lejstry v rukou, pomalu procházel ztemnělou chodbou. Podle směru jeho pohybu, byl zřejmě na odchodu.
Co ten tady sakra...
"Ty!" Ledové procezení skrz zuby přerušilo tok jejích myšlenek. Nefas sebou cukla, ale kupodivu nebylo namířené na ni. Cassius Ater s lehce nepříčetným výrazem ve tváři minul schodiště a mířil si to přímo za radním.
"Ty jsi mě obešel. Opět!" zasyčel zlostně, hned jakmile se k němu přiblížil. "Jak sis něco takového mohl dovolit?"
Nefas stála, jako přimražená a bez dechu třeštila oči na scénu odehrávající se kousek od ní.
"Cassiusi, já chápu, že jsi na mě naštvaný -"
"Kdo ti dal právo neustále manipulovat ostatním se životy?!" skočil Ater radnímu vztekle do řeči a propaloval ho při tom nenávistným pohledem.
"Měj sakra rozum," napomenul ho Goodworth ostře a popostrčil ho stranou, takže se Nefas musela víc vyklonit, aby na ně viděla. "Já jsem ve funkci skončil. Backet má drápky v mém křesle zaseknuté už dlouho, je jen otázkou času, než se tam vyhoupne. Co myslíš, že by tak udělal, až by se mu tenhle dokument dostal do ruky?" zamával mu pergamenem před očima a ještě víc ztišil hlas. "Dokud mám pravomoc, musím toho stihnout zařídit co nejvíc. Pak už se budeme jenom modlit."
"Moc dobře jsi věděl, že bych s tím nesouhlasil. Jenže ty si prostě děláš, co chceš. Rozhodneš a postavíš mě před hotovou věc, ale já už toho mám právě dost," vrčel na něj Ater ze své výšky. "Plánuješ pro mě ještě nějakou novinku? Já, že bych se na ni psychicky připravil."
"Stojím si za tím, že jsem udělal to nejlepší, co jsem v danou chvíli mohl," odpověděl mu radní klidným hlasem. "Neměl jsem moc času, musel jsem se rozhodnout."
"A teď mluvíš o čem přesně?" zeptal se vyšší z mužů a po chvilce rezignovaně zavrtěl hlavou. "Ono je to snad i jedno. Všechna tvá rozhodnutí jsou skvělá. První lepší, než druhé a třetí je úplně nejlepší."
"Cassiusi, tenhle kolotoč už se točí příliš na to, abysme z něj já nebo ty mohli vystoupit."
"A kdo ho roztočil?" procedil Ater rozčileně.
"Já ne. Já ho jen zpomalil, aby sis ty nesrazil vaz, až z něj budeš padat," odpověděl mu Goodworth a zapíchnul mu prst do hrudi. "Uvědomuješ si vůbec, že kdybych to neudělal, už dávno bych ti mohl tak maximálně nosit kytky na hrob? A nejen tobě."
"Alespoň už bych od tebe měl pokoj." zasyčel mu Ater do obličeje, švihnul za sebou vztekle pláštěm a zmizel v tmavé chodbě.

Děkuji za pozornost :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Polgara Polgara | Web | 18. července 2012 v 17:43 | Reagovat

Na fan arty od Paccii jsem koukala už u tebe na facebooku a jsou nádherné, i když nejvíc se mi líbí první a třetí. :-)
Joo, beseda byla fajn. Hmm druhý díl  ajá ještě nemám přečtený ani první :-D, ale chystám se na to, třebas je dočtu v okamžiku, kdy ty dopíšeš díl poslední :-D

2 P. D. P. D. | 18. července 2012 v 20:27 | Reagovat

juuu, konečně zase drobeček!! jen tak dál :-)
(ohledně obrázků - já mám nejradši mathiase :-D ten dokonce i vypadá tak, jak si ho asi představuju :-D )

3 Colleen Colleen | Web | 18. července 2012 v 20:42 | Reagovat

[1]: To jsou, nemůžu se na ně vynadívat :-D
To bys ses s tím čtením musela hodně loudat... :-D

[2]: Tenhle už si ale četla :D Myslím, že jsem ti ho posílala s tím původním úvodem (jak sklenička do šuplíku letěla :-D )
Mně se asi nejvíc líbí Cas. Matyho si ale myslím docela vychytala. Sice by měl mít ještě na tváři jizvu, ale to je fakt drobnůstka :-)
Jsou úžasné :-)

4 P. D. P. D. | 18. července 2012 v 21:17 | Reagovat

četla, ale to přece nestojí v cestě tomu, abych se nevyjádřila i veřejně.
já mu tam něco přičmárnu :D nebo si mysli, že je na druhý tváři

5 nel-ly nel-ly | Web | 18. července 2012 v 23:04 | Reagovat

zas by to s tou tajemnotou nemusela tak přehánět hele :-D
člověka navnadíš (mě strašně dlouho trvalo, než mi došlo, že Cassius je vlastně Ater... chm, nějak moc sexy, ne? :D)

6 P. D. P. D. | 18. července 2012 v 23:23 | Reagovat

no jo, tak já ho udělám ošklivějšího. :-D jen co dopřekládám schumachera, vrhnu se na něj

7 Colleen Colleen | Web | 18. července 2012 v 23:33 | Reagovat

[5]: No, vždyť jsem jí ho vychválila až do nebes :-D Udělala mi z něj fešáka :-P

[6]: Nenene, na toho už mi nesahej 8-) Toho už si zprznit nenechám :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama